ÖZEL HABER Şanlıurfa Siyaset

İl Başkanı Yıldız, Vatandaşın Kalbini Kazanmaya Devam Ediyor!

Şanlıurfa’da göreve geldiği günden itibaren 7’den 70’e her kesime kucak açan ve herkesin gönlünde taht kurarak elinden geleni yapan Şanlıurfa Ak Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız, vatandaştan tam not almaya devam ediyor.

 

İşini aşkla görevini dava şuuru ile yaparak Atom Karınca, Gönüllerin Başkanı ve Gençlerin Abisi namını kazanan İl Başkanı Bahattin Yıldız, Şanlıurfa’nın sorunlarına deva olmak için gerek Ankara gerekse Şanlıurfa’da sürekli temaslarda bulunarak ilaç olmaya çalışıyor.

 

Muhtarlıklarda vatandaşın sorunlarını dinlerken, hastanede hastaları ziyaret ederken, alış verişlerde esnaf ziyaretlerinde, caddelerde veya sokaklarda her yerde herkese kucak açarken halkın evladı Bahattın Yıldız’ı görüyoruz.

 

Şanlıurfalıların siyasilerden beklediği çabaları İl Başkanı Bahattin Yıldız’da görmesi gönüllerde taht kurmasına ve vatandaştan tam not almasına sebep oluyor.

 

63olay.com ailesi olarak Şanlıurfa’nın sevdiği siyasetçilerinden olan genç yaşlı demeden her kesime kucak açan Şanlıurfa Ak Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız’ı canı gönülden tebrik ederiz. Şanlıurfa’ya hizmet eden ve vatandaşın gönlünde olan siyasetçileri görmek istiyoruz.

 

Düşünceni paylaş

Back to top button