Şanlıurfa Esnafından Örnek Davranış!

Şanlıurfa’da bazı esnaflar zorlu koşullar altında görev yapan vatandaşın güvenliğini, sağlığını ve asayişini sağlayan polislere ve sağlık çalışanlarına gül ve yemek ikramında bulundu.

Şanlıurfa’da şubeleri olan Defne Döner’in sahibi Mehmet Çiçek ve esnaf arkadaşları, kendini vatandaşa adayan polis ve sağlık çalışanların moral ve motivasyon katmak onlara destek vermek amacıyla örnek teşkil eden bir hamle yaparak takdir topladı. İşadamı ve işletme sahibi esnaf Mehmet Çiçek, bir farkındalık yapmak ve bizler için gece gündüz mesai yapan sağlık çalışanları ve polis teşkilatına moral ve motivasyon verebilmek amacıyla hazırladıkları dürüm ve gülleri diğer esnaf arkadaşlarıyla beraber emniyet teşkilatına ve sağlık personellerine dağıtarak moral verdiler.

 

Bizler için görev yapan cefakar polis teşkilatı ve sağlık çalışanlarına küçükte olsa bir moral ve motivasyon sağlayan örnek esnafların bu davranışı vatandaşlar tarafından takdir ile karşılandı.

 

Abdulkadir Şanlı / 63 Olay Haber

1 Comments

  1. Mehmet cicek boyle şeyleri boş yere yapmaz kuryelerine ceza yazilmamasi icin boyle seyleri yapiyor adam 1 lira için 50 takla atıyor ben o adamın yanında 3 yıl çalıştım işçisinin hakkıni yiyen adamdan ne bekleyebilirsin elemanına yedirdigi yemekte bile gözü var

Düşünceni paylaş

Back to top button